Kontakta oss


Adress

WebbPartner i Vimmerby AB
Box 86
598 22 Vimmerby

E-post: info@webbpartner.se
Telefon: 0492-696 50
Fax: 0495-696 70

Besöksadress Hultsfred
Transportgatan 4
577 39 Hultsfred

Företag

     

Namn *

     

Telefon

     

E-post *

     

Meddelande

     

WebbPartner

Mikael Larsson

Mikael Larsson

Webbstrateg

Telefon: 0492-696 52

mikael.larsson@webbpartner.se

Carl-Anton Johansson

Carl-Anton Johansson

Webbstrateg

Telefon: 0492-696 51

carl.anton.johansson@webbpartner.se

Martina Nilsson

Martina Nilsson

Webbutvecklare

Telefon: 0492-696 58

martina.nilsson@webbpartner.se

Erik Nilsson

Erik Sällberg

Webbutvecklare

Telefon: 0492-696 54

erik.sallberg@webbpartner.se

Jimmie Dahlström

Jimmie Dahlström

Systemutvecklingskonsult

Telefon: 0492-696 55

jimmie.dahlstrom@webbpartner.se

Michael Johansson

Michael Johansson

IT-ansvarig

Telefon: 0492-696 53

michael.johansson@webbpartner.se

Nicklas Ahlgren

Nicklas Ahlgren

Webbutvecklare

nicklas.ahlgren@webbpartner.se

John Petersson

John Petersson

Webbdesigner

john.petersson@webbpartner.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information .

Jag förstår